2016-09-07|Umieszczone w: Erasmus+, |przez: Małgorzata Kącka

Rozpoczyna się drugi rok naszego projektu FLY- Future Lies in You. Już wkrótce wraz z wychowawcami klas drugich rozpoczniemy rekrutację uczniów do projektu. Później rozpoczniemy wspólną pracę, naukę i wspólne podróże na których spotkamy kolegów z naszych szkół partnerskich i dowiemy się mnóstwo o europejskim rynku pracy. W minionym roku szkolnym działo się bardzo dużo, spójrzcie więc na to co wypracowaliśmy: film o odwiedzanych przez nas w Lublinie i okolicach miejscach pracy (przygotowany na spotkanie w Palermo na Sycylii) oraz prezentację "Jobs of the Future" (którą pokazaliśmy na spotkaniu w Liperin w Finlandii).

Możecie obejrzeć prezentację oraz film nakręcony przez uczniów biorących udział w projekcie.

jobsofthefuture.pptx