2016-10-10|Umieszczone w: Konkursy, |przez: Małgorzata Kącka

Organizator Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "TĘCZA" i Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "KRĄG", serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Konkursu. Już od kilkunastu lat organizujemy dla Państwa i Państwa młodzieży, tę wspaniałą, edukacyjną zabawę, w której uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych moga sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu historii Polski oraz zaprezentować i dalej rozwijać swój talent plastyczny. Pragniemy, jak co roku, aby wyjątkowe nagrody oraz prestiż zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie były odpowiednią nagrodą dla najlepszych uczestników. Również jak co roku, uhonorujemy nagrodami najlepsze szkoły i najbardziej aktywnych nauczycieli.

Zapraszamy do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "KRĄG" - zgłoszenia drogą mailową, faksem, bądź listownie prosimy nadsyłać  do dnia 18 listopada 2016 r. na adres suwikr@home.pl

W załącznikach  regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia.

Karta_zgloszenia_Krag_2016_17.pdf
Karta_zgloszenia_Tecza_2016_17.pdf