2016-10-10|Umieszczone w: Konkursy, |przez: Małgorzata Kącka

Organizator Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "FRASZKA", serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Konkursu. Już od siedmiu lat organizujemy dla Państwa i Państwa młodzieży, tę wspaniałą, edukacyjną zabawę, w której uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych moga sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę z zakresu języka polskiego. Pragniemy, jak co roku, aby wyjątkowe nagrody oraz prestiż zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie były odpowiednią nagrodą dla najlepszych uczestników. Również jak co roku, uhonorujemy nagrodami najlepsze szkoły i najbardziej aktywnych nauczycieli.

Zapraszamy do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "FRASZKA". Zgłoszenia drogą mailową, faksem, bądź listownie prosimy nadsyłać do dnia 12 października 2016 r. na adres  suwikr@home.pl

Karta_zgloszenia_Fraszka_2016_17.pdf
Regulamin_Fraszka_2016_17.pdf