2016-10-11|Umieszczone w: Konkursy, |przez: Małgorzata Kącka

Narodowy Bank Polski uruchomił XV edycję „Konkursu na pracę pisemną”, który od wielu lat cieszy się wśród uczniów i nauczycieli ogromną popularnością. Kolejny już raz odbywa się on pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Konkurs, który ma na celu przekonać młodzież, że wiedza o finansach i ekonomii nie jest nudna i skomplikowana, odbywa się w dwóch kategoriach:
·         Gimnazja: „Czy tylko skarbonka? Jak oszczędzać pieniądze, których nie widać”;
·         Szkoły ponadgimnazjalne: „Mądre i odpowiedzialne zadłużanie się – jak unikać pułapek kredytowych?”
Dla autorów zwycięskich prac oraz ich nauczycieli przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne!
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie publicznych i niepublicznych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych (z wyłączeniem szkół dla dorosłych) uczęszczających do szkoły w roku szkolnym 2016/2017.
Szczegóły dotyczące Konkursu www.nbp.pl/PracaPisemna2016.

Konkurs_na_prace_pisemna_2016_inf_prasowa.docx
NBP_Konkurs_na_prace_pisemna_2016_plakat.pdf