2016-10-19|Umieszczone w: Rok szkolny 2016/2017, |przez: Małgorzata Kącka

 
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna
 Natalia Gułaś Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Aleksandra Basak Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Zuzanna Narębska Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Sara Michalczyk Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Katarzyna Stążka Konkurs J.Niemieckiego   Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Adrianna Wieleba Konkurs J.Niemieckiego   Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Aneta Wójcik Konkurs J.Niemieckiego   Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Karolina Andrzejewska Konkurs  Matematyczny  Aneta Siwiec
 Damian Niedziela Konkurs  Matematyczny  Aneta Siwiec
 Natalia Nowak Konkurs  Matematyczny  Aneta Siwiec
 Wojciech Ozimkiewicz Konkurs  Matematyczny  Aneta Siwiec
 Michał Żurkowski Konkurs  Matematyczny  Aneta Siwiec
 Wojciech Ozimkiewicz  Konkurs Chemiczny  Katarzyna Guzowska
 Paweł Hańczur  Konkurs Historyczny  Danuta Radzik
 Konrad Kaczmar  Konkurs Historyczny  Danuta Radzik
 Adrianna Wieleba  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Aleksandra Basak  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Katarzyna  Romanowska  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Maja Gabryel Konkurs J.Angielskiego Tadeusz Sułek, Agnieszka Goliszek 
 Adrianna Wieleba Konkurs J.Angielskiego Tadeusz Sułek, Agnieszka Goliszek 
 Natalia Goliszek Konkurs J.Angielskiego Tadeusz Sułek, Agnieszka Goliszek 
 Natalia Zabłotni Konkurs J.Angielskiego Agnieszka Adamczyk, Agnieszka Goliszek
 Natalia Gułaś Konkurs J.Angielskiego Agnieszka Adamczyk, Agnieszka Goliszek
 Jakub Wysocki Konkurs J.Angielskiego Agnieszka Adamczyk, Agnieszka Goliszek
 Hubert Berecki Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Goliszek, Dorota Wereska
 Maciej Dudek Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Goliszek, Dorota Wereska
 Damian Niedziela Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Goliszek, Dorota Wereska
 Jakub Olszak Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Goliszek, Dorota Wereska
 Bartłomiej Wójcik Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Goliszek, Dorota Wereska
 Natalia Gułaś  Konkurs J.Polskiego  Agnieszka Więk-Bernat
 Zuzanna Narębska  Konkurs J.Polskiego  Agnieszka Więk-Bernat
 Natalia Nowak  Konkurs J.Polskiego  Mariola Krawczyk
 Michał Żurkowski  Konkurs J.Polskiego  Mariola Krawczyk
 Kamil Fahmi-Amin  Konkurs Fizyczny  Bogdan Warda
 Aneta Wójcik  Konkurs Fizyczny  Katarzyna Guzowska
 Michał Żurkowski  Konkurs Fizyczny  Bogdan Warda
 Adrianna Wieleba  Konkurs Geograficzny  Agata Węska
 Fabiola Okoniewska  Konkurs Geograficzny  Agata Węska
 Kamil Fahmi-Amin  Konkurs Geograficzny  Dorota Wereska

Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.