2016-11-24|Umieszczone w: G11, Konkursy, |przez: Małgorzata Kącka

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego !
We wtorek 15 listopada 2016 roku rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny pt. „Bohaterowie baśni Andersena w dzisiejszej rzeczywistości”. Konkurs zorganizowany został przez Społeczne Szkoły im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Prace plastyczne musiały być wykonane w formacie A3 w technikach pasteli, farb plakatowych, tempery, akwareli, pisakach, kredkach, ołówku lub piórku. Temat prac miał obejmować aspekt ponadczasowości i alegoryczności baśni Andersena w odniesieniu do postaw i sytuacji w nich przedstawionych oraz umieszczeniu ich we współczesności.
Prac nadesłanych było ponad 200. Gimnazjum 11 reprezentowali uczniowie klas II i III. Jakub Woś z klasy III e odniósł sukces zdobywając II miejsce w Konkursie.
Rozdanie nagród, połączone z czytaniem baśni Andersena, odbyło się w siedzibie Muzeum Literackiego im. J. Czechowicz w Lublinie.
Ucznia przygotowała Pani Agnieszka Burdyk.
Gratulujemy sukcesu !