2016-12-12|Umieszczone w: Konkursy, |przez: Małgorzata Kącka

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli gimnazjów województwa lubelskiego do udziału w piątej edycji ITALIADY - konkursu wiedzy o Włoszech w języku polskim organizowanego przez ZSO nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie. Jak w poprzednich latach na zwycięzców ITALIADY czekają atrakcyjne nagrody, w tym główna - tygodniowa wycieczka zagraniczna!

Informujemy, że konkurs odbędzie się 6 marca 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie ZSO nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie przy ul. K. Tumidajskiego 6a.
Na zgłoszenia maksymalnie 5 uczestników z danej szkoły czekamy w terminie od 2 stycznia do 17 lutego 2017 r.
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej naszej szkoły: http://zso4.lublin.eu oraz w załączeniu.

Mamy nadzieję, że nasz konkurs wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie niż w ubiegłych latach.
Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres: konkurswloski@gmail.com

Formularz_zgloszeniowy.doc
regulamin_konkursu_2017.pdf