2016-12-13|Umieszczone w: Sukcesy sportowe, |przez: Małgorzata Kącka

W dniu 8.12.2016 w przepięknym kompleksie wodnym AQUA Lublin odbyły się zawody sportowe w pływaniu w ramach wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego szkół. W zawodach uczestniczyło ponad 900 uczniów - zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Byli to najlepsi sportowcy, którzy w zawodach półfinałowych rozgrywanych w sześciu rejonach uzyskali najlepsze wyniki. Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie sportowym.
Organizatorem zawodów był Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w partnerstwie (środki finansowe) z Miastem Lublin i Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.
Świetnie, jak zwykle, zaprezentowało się Gimnazjum nr 11 : Dwie sztafety - dziewcząt i chłopców zdobyły srebrne medale! To jednak nie koniec sukcesów, bo w startach indywidualnych medale zdobyli uczniowie klasy 2c Adam Szczerba (brąz w st. dowolnym) , Kacper Sobieszuk (srebro w st. grzbietowym), Kuba Sagan ( brąz w st. grzbietowym).
Gratulacje dla zawodników i trenerów!