2017-01-12|Umieszczone w: |przez: Małgorzata Kącka

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„Święta Rodzina okiem dzieci i młodzieży-projekt bombki bożonarodzeniowej”
Kategoria Szkoła Podstawowa klasy I-III:
I miejsce:

  1. Alicja Chmielewska kl. III, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jastkowie, opiekun Pani Anna Derkacz
II miejsce:
  1. Kamila Kancik kl. II, Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie, opiekun siostra Bernarda Kaczor
  2. Kinga Tatara kl. III, Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich, opiekun Pani Anna Piwowar
III miejsce:
  1. Aleksandra Woźniak kl. II Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie, opiekun siostra Bernarda Kaczor
  2. Zofia Sławecka kl. II Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie, opiekun Pani Małgorzata Purkot
  3. Julia Surdacka kl. II, Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie, Terpentyna 182, Dzierzkowice, opiekun Pani Urszula Płecha
Wyróżnienia:
  1. Oskar Tylec kl. III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, ul. Pozytywistów
  2. Oliwia Minda kl. III, Szkoła Podstawowa w Zemborzycach Tereszyńskich, opiekun Pani Anna Piwowar
Kategoria Szkoła Podstawowa klasy IV-VI
I miejsce:
  1. Aleksandra Górka kl. VI Zespół Szkół nr 1 w Opolu, opiekun Pani Dorota Knap
  2. Julia Kurdziel kl. VI, Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie, opiekun Pani  Agnieszka Sałata
II miejsce:
  1. Dominik Miller kl. VI Szkoła Podstawowa w Baranowie, opiekun Pani Lucyna Miłosz
  2. Olaf Barcicki kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie, opiekun Pani Bożena Stępień
III miejsce:
  1. Eryk Kalinowski kl. V, Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie, opiekun Pani Agnieszka Sałata
  2. Bartek Ciozda kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie, ul. Biedronki, opiekun Pani Olga Stefaniak
 
Wyróżnienie:
  1. Michał Miłosz kl. VI, Szkoła Podstawowa w Baranowie, opiekun Lucyna Miłosz
  2. Milena Biernacka kl. V, Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa w Czemiernikach, opiekun Pani Katarzyna Wierzbicka
Kategoria Gimnazjum
I miejsce:
  1. Dawid Flis kl. II, Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie, Terpentyna 182, Dzierzkowice, opiekun Pani Urszula Płecha
  2. Natalia Psujek kl. II Gimnazjum Publiczne w Trawnikach, opiekun Pani Agnieszka Sidor
II miejsce:
  1. Karolina Biszkont kl. III, Gimnazjum Publiczne w Trawnikach, opiekun Pani Agnieszka Sidor, tel. (81) 58 57 107
  2. Natalia Nowak kl. III f, Gimnazjum nr 11 w Lublinie, opiekun Pani Agnieszka Burdyk
III miejsce:
  1. Paulina Lipiec kl. III, Gimnazjum Publiczne w Trawnikach, opiekun Pani Agnieszka Sidor
  2. Wiktoria Czajka kl. III Gimnazjum nr 3 w Lublinie, opiekunowie: Pani Dorota Surtel, Pani Alina Hładyniuk
Wyróżnienie:
  1. Kacper Giszczak (13 lat) kl. I e, Gimnazjum nr 9 w Lublinie, opiekun Pani Ewa Kołodziejczyk