2017-05-09|Umieszczone w: Konkursy, |przez: Małgorzata Kącka

Z okazji okrągłej rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich w naszym mieście organizowanych jest szereg działań związanych z tradycjami i kulturą Koziego Grodu. Wiele szkół i placówek również takie działania rozpowszechnia, a one cieszą się dużą popularnością wśród uczniów różnych poziomów kształcenia. Nasze gimnazjum także włącza się w obchody rocznicowe.

Serdecznie zachęcam Państwa do upowszechnienia wśród Waszych podopiecznych organizowanego przez Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie Powiatowego Konkursu Literacko - Plastycznego "Poetycki spacer po Lublinie wyobraźnią malowany", który został objęty patronatem wielu osobistości ze świata szeroko pojętej edukacji i jej promocji nie tylko w naszym mieście, ale również w całej Polsce.

Mam nadzieję, że oryginalna tematyka i nietuzinkowa forma proponowanego przez nas przedsięwzięcia przyczyni się do rozwoju pasji i zainteresowań Państwa uczniów oraz zachęci do spojrzenia na nasze miasto w oryginalny, indywidualny sposób.

Marek Krukowski

Dyrektor Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie