2016-10-05|Umieszczone w: Edukacyjne zajęcia pozalekcyjne, |przez: Małgorzata Kącka

 

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Sala

Termin

Adamczyk Agnieszka

Teatr Flying

166

Środa 15.00

3A przygotowanie do egz. gim.

109

Środa 14.15

3F-4 godz. j.ang

109

Czwartek 8.00

Błażewicz Sławomir

Koło dziennikarskie

103

Wtorek 8.00

Burdyk Agnieszka

Koło plastyczne

164

Piątek 15.00

Piątek 13.25

Celiński Krzysztof

Szkolne Koło Caritas

122

Środa 15.00

Koło j.włoski

122

Wtorek 15.00

Chmiel Wiesława

Koło polonistyczne

143

Poniedziałek 8.00

Zajęcia dodatkowe z j.polskiego

139

Piątek 13.25

Czuchryta Agnieszka

Zajęcia z 1 F-rozszerzenie

128

Poniedziałek 13.25

ZDW j.angielski

 

Czwartek 8.00

Ćwik Ewa

Koło biologiczne

124

Poniedziałek 14.15

Zajęcia przygotowawcze-egzamin

124

Poniedziałek 15.00

Daniluk Beata

Koło teatralne

Teatralna

Wtorek 14.15

Zajęcia wyrównawcze kl. III

143

Poniedziałek 13.10

Dębicka Bożena

3 B przyg. do egzaminu

126

Piątek 8.00

Zajęcia wyrównawcze

130

Czwartek 8.00

Doroszewska Anna

3A przygotowanie do konkursu

128

Piątek 14.10

3A DSD

128

Czwartek 14.10

Filipowicz-Adamowicz Joanna

Zajęcia dodatkowe z j.ang. 1F

158

Poniedziałek 14.15

Zajęcia dodatkowe z j.ang. 1A

158

Czwartek 14.15

Gadzała Dominika

3D wspieranie j.polski

143

Poniedziałek 11.25

3D wspieranie godz. wych.

160

Środa 10.35

Gawrońska Barbara

1F dodatkowa matematyka

158

Środa 8.00

Kółko matematyczne dla kl.I

158

Poniedziałek 7.15

Głowacka Grażyna

3B zajęcia dodatkowe-chemia

133

Środa 8.00

3B godzina wychowawcza

115

Środa 10.35

Goliszek Agnieszka

3F dodatkowa lekcja j.ang.

107

Wtorek 8.00

Koło teatralne

Teatralna

Środa

Przygotowanie do konkursu

 

 

Gryglicka Urszula

Matematyka

133

Poniedziałek 14.15

Guzowska Katarzyna

Koło fizyczne i chemiczne

118

Środa 8.00

118

Czwartek 15.00

Janicka Kinga

Zajęcia dodatkowe z j.hiszp.

115

Środa 15.00

Kącka Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z informatyki

103

Wtorek 15.00

ks. Knyś Roman

Przygotowanie do bierzmowania

parafia

Środa 19.00

Krawczyk Olga

2F dodatkowa matematyka

130

Poniedziałek 8.00

2F ZRU

130

Czwartek 14.15

Kręcisz-Plis Elżbieta

Zajęcia specjal.

146

Wtorek 12.20

Zajęcia specjal.

146

Czwartek 10.35

Maciejewska Grażyna

Zajęcia dod. z j.polskiego

139

Czwartek 14.15

Zajęcia dod. z j.rosyjskiego

139

Środa 13.25

Maks-Wołoszkiewicz Kamila

Terapia dysleksji

 

Poniedziałek 15.00

Środa 15.00

Nieściór Rafał

Zajęcia wyrównawcze kl. II B

biblioteka

Piątek 14.15

Plis Urszula

Chór

122

Wtorek lub Środa 14.15

Popiołek Judyta

Język migowy

 

Wtorek 14.15

Biologia

 

Czwartek 14.15

Radzik Danuta

Zajęcia wyrównawcze z historii

159

Środa 8.00

Rosołowski Konrad

DSD - I A

128

Środa 14.15

Siwiec Aneta

3 F dodatkowa matematyka

118

Środa 8.00

ZRU 3 F

128

Piątek 8.00

Sułek Tadeusz

2 A j.angielski

109

Wtorek 14.15

Dyżur Rzecznika Praw Ucznia

126

Środa 7.15

Szajda Agnieszka

Konsultacje psychologiczne

154

Piątek 10.15

Socjoterapia

165

Czwartek 14.15

Urbański Paweł

Informatyka/Technika

107

Środa 14.15

Warda Bogdan

 

118

Środa 15.00

 

118

Piątek 14.15

Wereska Dorota

3 F j.angielski

126

Wtorek 14.15

Geografia-olimpiada i egzamin gim.

126

Środa 15.00

Węgrzyn Pluta Ewa

Zajęcia wyrównawcze z historii i wos

160

Wtorek 8.00

Więk Bernat Agnieszka

Przygotowanie do egzaminów 3 A

141

Wtorek 14.10

Przygotowanie do egzaminów 3 C

141

Czwartek 8.00

Winiarczyk Violetta

I A DSD

128

Środa 14.20

II A kółko DSD

128

Poniedziałek 14.15

Zawół Alina

Logopedia T.Borys

104

Wtorek 8.00

Logopedia P.Nastała

104

Piątek 11.25

Zezula Katarzyna

Rozwijanie umiejętności społ.

104

Poniedziałek 9.45

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

104

Piątek 10.35

Zgnilec Beata

Terapia dysleksji kl. 2 D

104

Wtorek 15.05


 

 
Załączniki do pobrania:
zaj.dod.pdf