2012-04-26|Umieszczone w: Osiągnięcia, |przez: ZetKa

LAUREACI

konkursów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty


ROK SZKOLNY 2000/2001          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Barbara Suchocka  Krasomówczy  Mariola Krawczyk


ROK SZKOLNY 2001/2002          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Joanna Kiereś  Krasomówczy  Wiesława Chmiel


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Agnieszka Jędrej  (Matematyczny),
  2. Justyna Basiak (J. Niemieckiego),
  3. Magdalena Borkowska (Historyczny),
  4. Jakub Biesiak (Historyczny),
  5. Szczepan Krawczyk (Historyczny),
  6. Dagmara Barszcz (Historyczny).

ROK SZKOLNY 2002/2003          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Ewa Jędrej  Języka Angielskiego  Katarzyna Borowiec
 Katarzyna Kozyra  Przyrodniczy  J. Rosiak
 Maria Garczyńska
 Wanda Domańska
 Karol Pakosz  Języka Niemieckiego  Zbigniew Łopucki
 Gracjan Szczęch  Informatyczny  Zbigniew Kwieciński

Laureaci etapu okregowego:
  1. Katarzyna Kozyra (Humanistyczny, J. Niemieckiego),
  2. Karol Pakosz (Humanistyczny),
  3. Magdalena Bielawska (Humanistyczny),
  4. Andrzej Sobolczyk (J. Niemieckiego).

ROK SZKOLNY  2003/2004         

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Paulina Mączka  Chemiczny  Bożena Pryszczewska
 Klaudia Ziemiańska  Chemiczny  Wanda Domańska


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Justyna Sugier (Krasomówczy),
  2. Michał Gorczyński (Fizyczny),
  3. Przemysław Janiszewski (Informatyczny).

ROK SZKOLNY 2004/2005          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imie i nazwisko nauczyciela
 Paweł Król  Języka Angielskiego  Dorota Aftaruk
 Jarosław Żurkowski  Języka Angielskiego
 Matematyczny
 Agnieszka Dudziak
 Bożena Winiarska
 Michał Gorczyński  Fizyczny  Bogdan Warda
 Michał Bil  Geograficzny  Agata Węska
 Karol Pogonowski  Informatyczny  Zbigniew Kwieciński


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Jarosław Żurkowski ( Informatyczny),
  2. Piotr Wośko (Biologiczny),
  3. Magdalena Nowosad (Geograficzny).

ROK SZKOLNY 2005/2006          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Katarzyna Smyk  Krasomówczy  Beata Daniluk
 Michał Bil  Historyczny  Krystyna Stolarz
 Sebastian Mucha  Historyczny  Ewa Węgrzyn-Pluta
 Agnieska Sikora  Chemiczny  Bożena Pryszczewska


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Aleksandra Florek (Krasomówczy),
  2. Katarzyna Łepek (Krasomówczy).

ROK SZKOLNY 2006/2007

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Agnieszka Starobrat  Języka Niemieckiego
 Matematyczny
 Anna Doroszewska
 Anna Wereska
 Dominik Szurgot  Historyczny  Agnieszka Horyńska
 Joanna Blicharz  Chemiczny  Wanda Domańska
 Ewa Ciężka  Chemiczny  Bożena Pryszczewska
 Joanna Starobrat  Literacko-Czytelniczy  Marta Golec
 Emilia Pijan  Języka Niemieckiego  Anna Doroszewska
 Marcin Łysiak  Biologiczny  Bogumiła Polańska


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Wojciech Kozieniec (Geograficzny),
  2. Agnieszka Starobrat (Literacko-czytelniczy),
  3. Mateusz Niedziela (Historyczny),
  4. Jakub Frąk ( Historyczny),

ROK SZKOLNY 2007/2008          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imięi nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Joanna Starobrat  Języka Niemieckiego
 Języka Angielskiego
 Krasomówczy
 Anna Doroszewska
 Agnieszka Adamczyk
 Marta Golec
 Marcin Łysiak  Polonistyczny  Grażyna Maciejewska
 Krystyna Fajfer
 Tomasz Wójcik  Geograficzny  Agata Węska
 Mateusz Niedziela  Historyczny  Agnieszka Horyńska


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Joanna Starobrat (Polonistyczny,  Chemiczny),
  2. Marta Zuń (Polonistyczny, Krasomówczy),
  3. Maria Mojsym (Chemiczny).

ROK SZKOLNY 2008/2009

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Joanna Starobrat  Języka Niemieckiego
 Języka Angielskiego
 Krasomówczy
 Fizyczny
 Anna Doroszewska
 Agnieszka Adamczyk
 Marta Golec
 Beata Pikul
 Maciej Mikulski  Geograficzny  Małgorzata Kosakowska
 Elżbieta Wójcik
 Adam Stępniak  Geograficzny  Elżbieta Wójcik


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Joanna Starobrat (Chemiczny),
  2. Karolina Horyńska (Krasomówczy),
  3. Dorota Szypulska (Krasomówczy),
  4. Anna Pawłowska (Biologiczny),
  5. Julita Kołodziejczyk (Krasomówczy).

ROK SZKOLNY 2009/2010          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Wioletta Madej  Krasomówczy  Krystyna Fajfer
 Bartosz Adamczyk  Geograficzny  Agata Węska
 Damian Mazurek  Matematyczny  Aneta Siwiec
 

ROK SZKOLNY 2010/2011          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Weronika Adamczyk  Języka Niemieckiego

 Biologiczny
 Polonistyczny
 Anna Doroszewska
 Violetta Winiarczyk
 Ewa Ćwik
 Marta Golec
 Agata Dimitriewska  Języka Niemieckiego  Anna Matuszak
 Violetta Winiarczyk
 Katarzyna Furtak  Języka Niemieckiego  Anna Matuszak
 Violetta Winiarczyk
 Milena Shenk  Języka Rosyjskiego  Grażyna Maciejewska
 Aneta Madej  Geograficzny  Elżbieta Wójcik
 

ROK SZKOLNY 2011/2012          

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Weronika Adamczyk  Języka Niemieckiego

 Biologiczny
 Języka Angielskiego
 Anna Doroszewska
 Violetta Winiarczyk
 Ewa Ćwik
 Agnieszka Goliszek
 Agata Dimitriewska  Języka Niemieckiego  Anna Matuszak
 Violetta Winiarczyk
 Monika Pelc  Języka Niemieckiego  Anna Doroszewska
 Violetta Winiarczyk
 Wiktoria Słodkowska  Języka Niemieckiego  Anna Doroszewska
 Violetta Winiarczyk
 Mateusz Mielnik  Języka Niemieckiego  
 Katarzyna Mikulska  Geograficzny  Agata Węska


Laureaci etapu okręgowego:

  1. Weronika Adamczyk (Geograficzny, Fizyczny, Polonistyczny, Chemiczny),

ROK SZKOLNY 2012/2013         

Laureaci etapu wojewódzkiego:

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Katarzyna Mikulska  Geograficzny
 Fizyczny
 Matematyczny
 Języka Niemieckiego

 
 Agata Węska
 Urszula Gryglicka
 Bożena Winiarska
 Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Monika Siwiec  Matematyczny  Bożena Winiarska
 Konrad Goliszek  Chemiczny  Bożena Pryszczewska
 Mateusz Mielnik  Języka Niemieckiego  Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Agata Dimitrewska  Języka Niemieckiego  Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Aleksandra Moch  Języka Niemieckiego  Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Aleksandra Szymczyk  Języka Niemieckiego  Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Kamila Filipek  Języka Niemieckiego  Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk

Laureaci etapu okręgowego:
1. Jowita Tomczak (J. Niemieckiego),
2. Katarzyna Mikulska (J. Angielskiego),
3. Adam Szum (J. Angielskiego),
4. Monika Siwiec (J. Angielskiego),
5. Maciej Komsta (Historyczny),
6. Konrad Goliszek (Biologiczny),
7. Anna Kwiecińska (Biologiczny),
8. Łukasz Sereda (Fizyczny).

ROK SZKOLNY 2013/2014

Laureaci etapu wojewódzkiego:
 
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Klaudia Denis  Języka  Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska

Laureaci etapu okręgowego:
  1. Magdalena Okopna (J. Niemieckiego),
  2. Anna Kwiecińska (Biologiczny),
  3. Konrad Goliszek (Biologiczny, Fizyczny).
ROK SZKOLNY 2014/2015

Laureaci etapu wojewódzkiego:
 
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Klaudia Denis  Języka  Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska
 Weronika Gorący  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska
 Julia Goryczka  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska
 Jarosław Boczek  Historyczny  Agnieszka Horyńska

Laureaci etapu okręgowego:
  1. Mól Wiktoria (Ortograficzny),
  2. Wolińska Katarzyna (J.Niemieckiego),
  3. Kierepka Izabela (Biologiczny),
  4. Kierepka Urszula (Biologiczny),
  5. Rejmak Dominik (Biologiczny),
  6. Jachowicz Mikołaj (Geograficzny).
ROK SZKOLNY 2015/2016

Laureaci etapu wojewódzkiego:
 
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Natalia Gułaś  Języka  Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska
 Wiktoria Mól  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Konrad Rosołowski
 Julia Jastrzębska  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Konrad Rosołowski
 Elżbieta Oleszczuk  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Konrad Rosołowski
 Mikołaj Bocian  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Konrad Rosołowski
 Agata Krzysiak  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Konrad Rosołowski
 Magda Konopa  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Konrad Rosołowski
 Aleksandra Chwała  Biologiczny  Ewa Ćwik
 Agata Kwiecińska  Biologiczny  Ewa Ćwik
 Matthias Hacker  Języka Angielskiego  Agnieszka Goliszek
 Wiktoria Mól  Języka Angielskiego  Agnieszka Goliszek
 Joanna Filipowicz-Adamowicz

Laureaci etapu okręgowego:
  1. Agata Kwiecińska (Języka Niemieckiego),
  2. Magda Konopa (Języka Angielskiego),
  3. Magdalena Ozen (języka Angielskiego).

ROK SZKOLNY 2016/2017

Laureaci etapu wojewódzkiego:
 
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela
 Natalia Gułaś  Języka  Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska
 Zuzanna Narębska  Języka Niemieckiego  Violetta Winiarczyk
 Anna Doroszewska
 Kamil Fahmi-Amin  Fizyczny  Bogdan Warda
 Michał Żurkowski  Matematyczny  Aneta Siwiec

Laureaci etapu okręgowego:
  1. Katarzyna Romanowska (Konkurs Biologiczny)